לימודים והשכלה

במדור לימודים והשכלה ניתן לפרסם הודעות לציבור ומועדות יחסי ציבור הקשורים לתחום הלימודים ומוסדות חינוך ברחבי הארץ והעולם
GMAT™ Focus Edition עומד בפני עצמו בהערכות של בתי הספר לעסקים כשהגרסה הקודמת בוטלה

GMAT™ Focus Edition עומד בפני עצמו בהערכות של בתי הספר לעסקים כשהגרסה הקודמת בוטלה

לאחר כמעט שלושה חודשי אספקה מוצלחת של GMAT™ Focus Edition , מועצת הקבלה לניהול תארים מתקדמים - Graduate Management Admission Council (GMAC) אישרה כי היא הפכה לגרסה היחידה של בחינת ה-GMAT הזמינה לנבחנים פוטנציאליים ברחבי העולם. GMAC, שהיא האיגוד העולמי של בתי ספר מובילים למנהל עסקים לתארים מתקדמים, העבירה את הגרסה המעודכנת של הבחינה הנפוצה ביותר בבתי ספר לעסקים בסתיו שעבר במקביל ל-GMAT הקיים כדי להקל על הכנה של מועמדים והגשת מועמדות לבית הספר לעסקים.
דו

דו"ח חדש של ApplyBoard מדגיש את הצורך ביישור קו בין מגזר החינוך הבינלאומי

ApplyBoard, פלטפורמת הטכנולוגיה הבינלאומית המובילה לניידות סטודנטים, פרסמה את דו"ח המגמות השנתי השלישי שלה, שנועד לסייע לבעלי עניין בחינוך הבינלאומי לנווט בנוף המגזר התחרותי יותר ויותר. הדו"ח, יישור קו להצלחת התלמידים והמוסדות: מגמות מובילות בחינוך הבינלאומי לשנת 2024 ואילך, ממנף נתוני תעשייה נרחבים, מודיעין ApplyBoard קנייני, סקרים בלעדיים וראיונות סטודנטים כנים כדי לחשוף את המגמות בעלות הסבירות הגבוהה ביותר להשפיע על ניידות התלמידים בשנים הקרובות.
בתוך מגמות עולמיות מקטבות, בתי ספר לתואר שני בארה

בתוך מגמות עולמיות מקטבות, בתי ספר לתואר שני בארה"ב חווים התאוששות בביקוש המקומי

ברחבי העולם, סך הבקשות לתוכניות לתואר שני בבתי ספר לעסקים בשנת 2023 צנח בכחמישה אחוזים. עם זאת, יותר תוכניות מאשר בשנה שעברה דיווחו על גידול בבקשות שלהם - מה שמצביע על כך שהירידה בבקשות לא הורגשה באופן שווה, על פי סקר שנתי שפורסם היום על ידי מועצת הקבלה לניהול תארים מתקדמים (GMAC). האיגוד העולמי של בתי ספר מובילים למנהל עסקים לתארים מתקדמים GMAC, פרסם ממצאים מתוצאות הסקר לשנת 2023 כדי לספק נתונים ותובנות להבנה טובה יותר של המגמות הנוכחיות ביישומים לתוכניות חינוך לניהול מוסמכים (GME).
אוניברסיטת ג'ורג' מייסון היא האוניברסיטה המובילה של וירג'יניה לניידות חברתית ואחת מ-50 המדורגת כאוניברסיטה הציבורית הלאומית המובילה

אוניברסיטת ג'ורג' מייסון היא האוניברסיטה המובילה של וירג'יניה לניידות חברתית ואחת מ-50 המדורגת כאוניברסיטה הציבורית הלאומית המובילה

דירוגי מכללות לאומיים רבים שפורסמו בשבועות האחרונים מיקמו את אוניברסיטת ג'ורג' מייסון בין 50 האוניברסיטאות הציבוריות המובילות בארה"ב, 100 הראשונות מבין כל המוסדות הציבוריים והפרטיים, והאוניברסיטה מספר 1 בווירג'יניה לניידות חברתית.
מעסיקים פונים לבוגרי בתי ספר למנהל עסקים כדי לקבל מיומנויות של היום ומחר

מעסיקים פונים לבוגרי בתי ספר למנהל עסקים כדי לקבל מיומנויות של היום ומחר

למרות התנאים המאקרו-כלכליים השליליים ואי הוודאות הגוברת, מעסיקים עדיין בטוחים בגיוס בוגרי בתי ספר למנהל עסקים, על פי סקר של מגייסי חברות שפורסם היום על ידי Graduate Management Admission Council - המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים (GMAC).
הרשמה ל-GMAT™ Focus Edition תיפתח באוגוסט 2023

הרשמה ל-GMAT™ Focus Edition תיפתח באוגוסט 2023

המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים (GMAC), המייצגת בתי ספר מובילים לעסקים, הודיעה היום כי ההרשמה ל- GMAT™ Focus Edition, גרסה מעודכנת של בחינת ה-Graduate Management Admission Test™ (GMAT™), תיפתח ב-29 באוגוסט , 2023 להיבחנות במהלך הרבעון הרביעי השנה. בנוסף, חומרי הכנה רשמיים עבור GMAT Focus יהיו זמינים באתר mba.com החל ב-6 ביוני 2023, עם מערכת תכנון לימודים בחינם לשישה שבועות בלבד כדי לעזור לנבחנים לעמוד בלוח זמנים, להיות מודעים לגבי פעילויות ההכנה ולעקוב אחר ההתקדמות. כן תסופק ערכה רשמית למתחי
סנטרו סמילרו מציע שתי תוכניות מאסטר ואפשרויות אינסופיות

סנטרו סמילרו מציע שתי תוכניות מאסטר ואפשרויות אינסופיות

אולי שמעתם את המוטו "אלו שמעזים ללמד לעולם לא יפסיקו ללמוד". העיקרון הזה מודגש בידי שני מחנכים באזור יוסטון, אשר באמצעות סנטרו סמילרו (Centro Semillero ) באוניברסיטת סנט תומאס-יוסטון (UST), שמו חותם על ייעודם כמורים וביצרו את אמונתם. יתרה מכך, הם מיישמים את ארבעת עמודי התווך של התוכנית האקדמית - חסד, משמעת, ידע וקהילה - בכל מה שהם עושים.
מהחיים הפנימיים לעולם החיצון: כיצד נשים, דור Z, מושקעים בחינוך עסקי

מהחיים הפנימיים לעולם החיצון: כיצד נשים, דור Z, מושקעים בחינוך עסקי

אנשים שחושבים לחזור ללימודים בבתי ספר לעסקים מעוניינים יותר להעשיר את חייהם מאשר להגדיל את ההכנסה שלהם. כך עולה מסקר של סטודנטים פוטנציאליים ללימודי ניהול לתואר שני (GME) שפורסם על ידי המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים (GMAC), עמותה עולמית המייצגת בתי ספר לעסקים מובילים. ל-79% מהסטודנטים הפוטנציאליים ברחבי העולם יש מוטיבציה להמשיך ב-GME כדי לשפר את חייהם ולפתח את הפוטנציאל שלהם - 15% יותר מהמניע הבא הטוב ביותר, להגדיל את ההכנסה.
צוות המשימה של GMAC ממפה מחדש את תקני הדיווח לקבלה לבתי ספר למנהל עסקים

צוות המשימה של GMAC ממפה מחדש את תקני הדיווח לקבלה לבתי ספר למנהל עסקים

המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים (GMAC), אגודה עולמית המייצגת בתי ספר מובילים למנהל עסקים, פרסמה גרסה מעודכנת של תקני הדיווח לקבלה ללימודי תואר שני. התיקון, שבוצע בעזרת צוות משימה שהורכב מ-14 בתי ספר שחברים ב-GMAC, נועד להבטיח שהתקנים יתאימו לנוף המשתנה של לימודים עסקיים לתארים מתקדמים ולשיטות העבודה המומלצות של ימינו לזיהוי מגדר, גזע ואתניות, ותואר ראשון, בין שאר הקריטריונים הנפוצים בהם משתמשים בתהליך הקבלה.
איך לכתוב סמינריון

איך לכתוב סמינריון

קבלו טיפים והנחיות לכתיבת עבודות סמינריון לסטודנטים
השלב הבא בהכנה לבחינת CMA  -  HOCK international משיקה את שירות הזרמת הווידאו של CMA

השלב הבא בהכנה לבחינת CMA - HOCK international משיקה את שירות הזרמת הווידאו של CMA

HOCK stream היא פלטפורמה מבוססת מנוי עם מאות שעות של סרטונים המספקים הסברים מפורטים על כל הנושאים המופיעים בבחינות ה-CMA ופותרים שאלות תרגול. מומחי CMA מקיימים שעות פעילות בזמן אמת מדי שבוע כדי לתמוך במנויים. במחיר של $29 בלבד לחודש, אפשר ליהנות מ-HOCK stream, שהוא כלי לימוד ותוסף במחיר סביר לכל המועמדים לבחינות ה-CMA.
סטודנטית באוניברסיטת מינרווה הוכרזה לחוקרת רודס 2023

סטודנטית באוניברסיטת מינרווה הוכרזה לחוקרת רודס 2023

גל רובין, סטודנטית שנה רביעית באוניברסיטת מינרווה (Minerva University), מוסד עצמאי ללא מטרות רווח להשכלה גבוהה המוכר ברחבי העולם בזכות מודל הלמידה החדשני שלו, נבחרה למחזור 2023 של תוכנית מלגות רודס. בכל שנה, קרן רודס (Rhodes ) בוחרת בוגרי קולג' מרחבי העולם להשתתף בתוכנית היוקרתית ולהמשיך את השכלתם לתואר שני באוניברסיטת אוקספורד בבריטניה. רובין, ילידת ישראל, היא אחת משני החוקרים הישראלים שנבחרו לתוכנית.
upGrad חכרה שטחים בהיקף של כ-31,000 מטר רבוע להתרחבות ב-4 ערים

upGrad חכרה שטחים בהיקף של כ-31,000 מטר רבוע להתרחבות ב-4 ערים

שחקנית החינוך הדיגיטלי הגבוה הגדולה ביותר באסיה upGrad ממשיכה בתוכניות הצמיחה וההתרחבות שלה כדי להשפיע על הלומדים בהודו ובעולם ולהכין אותם לעולם העבודה. עד כה, התוכנית One upGrad השפיעה על 8.2 מיליון תלמידים במיומנויות רכות, הכנה למבחנים, תוכניותקישור למכללות, תוכניות מקושרות לקבלת תעודות, הצבות, שינויים בעבודה ושיפורי קריירה.
תוכניות MBA לכישרונות בינלאומיים ארה

תוכניות MBA לכישרונות בינלאומיים ארה"ב, אירופה: אנחנו פתוחים לעסקים

סך הבקשות לבתי ספר למנהל עסקים לתארים מתקדמים צנח מהזינוק ברמת המגפה, ב-3.4% משנה לשנה בקרב מדגם תואם של תוכניות, כך עולה מדו"ח סקר שפורסם היום על ידי האיגוד העולמי של בתי ספר למנהל עסקים לתארים מתקדמים (GMAC).
מהו קורס חשבי שכר ומה לומדים בו

מהו קורס חשבי שכר ומה לומדים בו

במאמר זה תקבלו הסבר על מהו קורס חשבי שכר, מה עושה חשב שכר ועד כמה תוכלו לרכוש מצקוע מבוקש ויתרונות התעסוקה לאחר סיום קורס חשבי שכר.
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  הבא עמוד הבא