פוליטיקה, ממשל, דוברות ולוביסטים


סורים מבקשים פסיקת זכויות אדם של האו

סורים מבקשים פסיקת זכויות אדם של האו"ם נגד רוסיה בשל תקיפת בתי חולים ב-2019

הפדרציה הרוסית הואשמה בפני ועדת זכויות האדם של האו"ם בז'נבה בביצוע התקפה מכוונת על בית חולים בסוריה – בפעולה משפטית המדגישה את השימוש החוזר ונשנה של מוסקבה בכוח צבאי נגד מתקני בריאות בסוריה, שם כוחותיה תומכים במשטרו של הנשיא בשאר אל-אסד.
מפגש הפסגה החמישי של Milken Institute במזרח התיכון ובאפריקה חזר לאבו דאבי

מפגש הפסגה החמישי של Milken Institute במזרח התיכון ובאפריקה חזר לאבו דאבי

מפגש הפסגה החמישי במזרח התיכון ואפריקה (MEA) של The Milken Institute מתקיים ב-7-8 בדצמבר במלון רוזווד שבאבו דאבי. הנושא השנה הוא "התמודדות עם מורכבות באמצעות שיתוף פעולה", והוא נותן דגש על חשיבות המנהיגים העסקיים, המשקיעים, נציגי השלטון ובעלי עניין חשובים נוספים הפועלים יחדיו במטרה לתת מענה לבעיות קריטיות באזור ובעולם כולו.

"קרנות החברה הפתוחה" שמחה להודיע על מחזור 2023 של עמיתי סורוס לצדק

קרנות החברה הפתוחה שמחה להודיע על מחזור 2023 של עמיתי סורוס לצדק - 2023 Soros Justice, הכולל שילוב של בכירים עולים ומבוססים בתחום הרפורמה במערכת המשפט הפלילי, כולל מדריכים ציבוריים, אמנים, עורכי דין, אקטיביסטים, יזמים ללא מטרות רווח, עיתונאים ויוצרי קולנוע מרחבי ארצות הברית.
Tech2Peace של ישראל זוכה להכרה ממרכז החדשנות הבין-תרבותית של קבוצת UNAOC-BMW

Tech2Peace של ישראל זוכה להכרה ממרכז החדשנות הבין-תרבותית של קבוצת UNAOC-BMW

הארגון הישראלי Tech2Peace, הוא אחד מעשר יוזמות עממיות עולמיות שזכו להכרה מטעם מרכז החדשנות הבין-תרבותית (Intercultural Innovation Hub) במהלך טקס שנערך בברלין, גרמניה. מדובר ביוזמה משותפת של ברית האומות המאוחדות של הציוויליזציות (UNAOC) ו-BMW Group, שיושמה בתמיכה של Accenture.
המדינות החברות באו

המדינות החברות באו"ם מוציאות את הרפובליקה האסלאמית של איראן מהוועדה למעמד האישה

בסתיו האחרון, קואליציה של נשים איראניות, יחד עם שותפות גלובלית של קולות חיוניים ולמען חירויות, פתחו בקמפיין הקורא לסילוקה המיידי של הרפובליקה האסלאמית של איראן (IRI) מוועדת האו"ם למעמד האישה (CSW) לאחר מותה הטרגי של מהסה ג'ינה אמיני והמחאה שבאה בעקבותיה. להלן הודעה שפרסמה הקבוצה בתגובה להצבעה היום של הנציבות בעד הסרת ה-IRI:
עיניים על פעילות האמנות האיראנית פונה לאו

עיניים על פעילות האמנות האיראנית פונה לאו"ם בניו יורק

האמנים האיראנים שיידה סולימאני, אפרודיטה דזירה נואב, Z, Icy and Sot, שירין נשאת, מהוואש מוסטלה, ספידה מהרבאן ושירין טופיק, לצד האמנים האנק ויליס תומאס וJR מפעילים את הפארק הלאומי FDR Four Freedoms בניו יורק עם מיצב אמנות פרובוקטיבי רב-יומי ומולטימדיה מול האו"ם שכותרתו עיניים על איראן, 28 בנובמבר 2022 - 1 בינואר, 2023.
מרים פיירברג ראשת העיר נתניה  בוועידת נשים ועסקים משותפת המתקיימת בדובאי

מרים פיירברג ראשת העיר נתניה בוועידת נשים ועסקים משותפת המתקיימת בדובאי

ראשת העיר נתניה מרים פיירברג השתתפה בפנאל שעסק במנהיגות נשית , דבריה זכו לתשואות רבות מקהל המשתתפים כאשר דיברה על הצורך בחיזוק הקשר בין ישראל לאמירויות ולעובדה שיש התאמה, קשר ודמיון רב בין אנשי עסקים
הסנאטורית הילרי קלינטון, סגנית ראש ממשלת קנדה כריסטיה פרילנד, אופרה ווינפרי, מלאלה, כריסטין לגארד, מישל אובמה ומנהיגות נשים גלובליות מיותר מ-14 מדינות חתמו על מכתב פתוח הקורא לפעולת האו

הסנאטורית הילרי קלינטון, סגנית ראש ממשלת קנדה כריסטיה פרילנד, אופרה ווינפרי, מלאלה, כריסטין לגארד, מישל אובמה ומנהיגות נשים גלובליות מיותר מ-14 מדינות חתמו על מכתב פתוח הקורא לפעולת האו"ם נגד איראן

הנשים המובילות בעולם בעסקים, בפוליטיקה, בהסברה ובאמנויות פרסמו ביום ראשון בניו יורק טיימס מכתב פתוח הקורא לסילוקה המיידי של הרפובליקה האסלאמית של איראן (IRI) מוועדת האו"ם למעמד האישה (CSW).
מנהיגי החברה האזרחית קוראים לפעולה בנושא חובות, אינפלציה ושינויי אקלים, ומחדשים את הקריאות למיצוי הדין עם רוסיה על פשעי מלחמה

מנהיגי החברה האזרחית קוראים לפעולה בנושא חובות, אינפלציה ושינויי אקלים, ומחדשים את הקריאות למיצוי הדין עם רוסיה על פשעי מלחמה

בשעה שמנהיגי העולם מתכנסים לעצרת הכללית של האו"ם, קרנות החברה הפתוחה קוראות לצעדים נועזים לטיפול במשברים עולמיים קריטיים, כולל:
כ-350 מנהיגי עולם מ-157 מדינות בעלות יחסים דיפלומטיים עם צפון או דרום קוריאה השתתפו בוועידה שהתקיימה ב-11-15 באוגוסט

כ-350 מנהיגי עולם מ-157 מדינות בעלות יחסים דיפלומטיים עם צפון או דרום קוריאה השתתפו בוועידה שהתקיימה ב-11-15 באוגוסט

מנהיגים בינלאומיים בוועידת הפסגה 2022 של פדרציית השלום האוניברסלית (UPF) ובוועידת המנהיגים, אישרו את תמיכתם בבניית שלום גלובלי, במיוחד בחצי האי הקוריאני. המושבים התייחסו לזכות האוניברסלית לחופש דת וקראו לחינוך נוסף של בני נוער באפריקה.
חוקי הלאום מפלים לרעה נשים ברחבי המזרח התיכון וצפון אפריקה, חושף דוח חדש של Equality Now

חוקי הלאום מפלים לרעה נשים ברחבי המזרח התיכון וצפון אפריקה, חושף דוח חדש של Equality Now

ברבע מהמדינות בעולם עדיין יש חוקי לאום מפלים ששוללים מנשים את אותן זכויות לאום שיש לגברים, כך חושף דו"ח של ארגון זכויות האדם הבינלאומי Equal Now. נאסר על נשים להעביר את אזרחותן לילדיהן ולבני זוג זרים, והן צריכות להתמודד עם הגבלות על שינוי או שמירה על אזרחותן לאחר נישואין. הנפגעות מכך נמצאות בסיכון גבוה יותר למגוון של הפרות זכויות אדם. קמפיינים קוראים לממשלות לבטל חוקי לאום סקסיסטיים ולהבטיח שוויון אזרחי משפטי מלא.
עכשיו על מדפי החנויות: כתב העת Breakthrough Journal  מפרסם את גיליון אביב 2022:

עכשיו על מדפי החנויות: כתב העת Breakthrough Journal מפרסם את גיליון אביב 2022: "גיאופוליטיקה אקלימית"

לראשונה בתולדותיו בני העשור, כתב העת Breakthrough Journal עבר מהפך וכעת הוא נמצא על מדפים בארה"ב ובעולם, כולל בקנדה, אירופה והמזרח התיכון. הגיליון החדש, "גיאופוליטיקה אקלימית" (Climate Geopolitics), מתמקד באופן שבו מאמצי הפעולה האקלימיים העולמיים מפרקים לעתים קרובות בעיות גיאופוליטיות מההקשרים ההיסטוריים שלהן כדי להתאים אותם במסגרת של שינוי האקלים.
FP7McCann ועיתון אנהאר משיקים קמפיין נועז של

FP7McCann ועיתון אנהאר משיקים קמפיין נועז של "מכור את קולך" לקראת הבחירות בלבנון

FP7McCann ועיתון אנהאר, השיקו קמפיין חדש ונועז לקראת הבחירות בלבנון ב-15 במאי 2022, שמטרתו להדגיש את ההשלכות של מכירת הצבעה.
החברה הפתוחה מגנה את לעג הצדק בפסק הדין של קוואלה

החברה הפתוחה מגנה את לעג הצדק בפסק הדין של קוואלה

קרנות החברה הפתוחה מזועזעות מהחלטת בית המשפט הטורקי היום לגזור על עוסמן קוואלה – מנהיג העסקים והפילנתרופ – מאסר עולם, אף על פי שמעולם לא הוצגו ראיות אמינות לביסוס ההאשמות חסרות הבסיס נגדו.
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  הבא עמוד הבא