תקנון אתר PR Center

משרדי יחסי ציבור יקרים,

אתר PR Center הוקם על מנת לאפשר למשרדי יחסי ציבור ופרסום שונים להעלות ידיעות, קומוניקטים, וכל חומר פרסומי אחר, לרשת האינטרנט בקלות ובנוחות.  כל מה שנידרש לצורך העלאת תכנים הוא להירשם לאתר ולמלא את כל הפרטים שדרושים.  ברגע שהמערכת תאשר אתכם תוכלו להתחיל ולהזין קומוניקטים שונים, להוסיף להם תמונות, קישורים ואפילו וידאו.  כל המאמרים ניבדקים על-ידי מערכת האתר בצורה ידנית ורק לאחר מכן מאושרים ועולים לאוויר.

כמה דגשים בנוגע להעלאת מאמרים לאתר:

1. אישור והעלאת מאמר לאתר PR Center (האתר) הוא לפי שיקול דעת צוות מערכת האתר בלבד.
2. ברגע שידיעה נשלחת לאתר, אותו התוכן הוא בבעלות האתר והוא רשאי לשכתב, לשנות, למחוק ולהוסיף תכנים לידיעות שנשלחות אליו כראות עיניו.
3. האתר רשאי להוסיף קישורים ובאנרים פרסומיים לכל ידיעה שנשלחת אפילו אם מדובר במתחרה של הלקוח המדובר בידיעה.
4. עדיפות לקומוניקטים תינתן במידה והידיעה הינה ייחודית לאתר PR Center מבחינת הטקסט ואינה זהה לשאר הקומוניקטים שנשלחו לאתרים ולמדיות האחרות.  תוכן ייחודי שישלח אלינו גם יופיע יותר גבוה בתוצאות במנועי החיפוש אז מאוד כדאי לכל מי ששולח ידיעה לשכתב אותה בכדי שלא תהיה זהה מבחינה טקסטואלית לשאר הקומוניקטים שנשלחים למדיות ולאתרים האחרים.
5. עדיפות למשרדי יחסי ציבור או למשרדי פרסום שונים תינתן במידה ובאתר האינטרנט של אותם משרדים יהיו קישור חזרה לאתר PR Center לדף הבית שלנו בכתובת www.prcenter.co.il .
6. האתר פתוח לכל משרד יחסי ציבור או משרד פרסום ואינו מגביל או מונע ממשרדים לפרסם את ידיעותיהם אלא אם כן נמצאה סיבה מוצדקת על-ידי המערכת לכך.
7. צוות מערכת האתר PR Center רשאי להפיץ את הקומוניקטים שנשלחים אליו כראות עיניו במדיות השונות בבעלותו ולצרכיו העסקיים ללא רשות משולח הידיעה.
8. קומוניקטים קצרים של פחות מ 10 שורות לא יופיעו באתר.  האתר רוצה להציג ידיעות מורחבות בכדי שגולשים ישארו כמה שיותר זמן באתר ולא להוות מעין לוח מודעות של מבצעים.