משרדי פרסום ויח"צ

אנו גאים להציג בפניכם את כל משרדי יחסי הציבור ומשרדי הפרסום שאת הקומוניקטים שלהם (ידיעות יחסי ציבור) ניתן לקרוא באתר.  כל משרד יחסי ציבור נרשם חינם לאתר ומוסיף ומעדכן באופן עצמאי את התכנים ללא הגבלה וללא תשלום.
לוטן תדמיות

לוטן תדמיות

חברת יחסי הציבור לוטן תדמיות הוקמה בשנת 1995 על ידי יעל לוטן מתוך שליחות המסייעת לארגונים,מוסדות חברות ואינדיבידואליים להביא מעשים טובים לידיעת הרבים תוך דגש על בניית אסטרטגיה תדמיתית, מותאמת לקוח הכוללת תכנון מערך יעדים וצעדים של פעולות יחסי ציבור לטווח קצר וארוך לפי החזון והמטרות. החברה לוקחת אחריות מלאה על הלקוח תוך מענה על כל צרכיו בתחום התדמית, השיווק, ייעוץ תקשורתי, פתרונות אינטרנט, בניית אתרים, קידום במנועי חיפוש, מיתוג, קופירייטינג, תוכן וידיאו, ויצירת שיתופי פעולה אסטרטגיים.

אצלנו לומדים את המקצוע בקורסים יישומיים שפותחו על ידי יעל לוטן, יש לנו 2 מגזינים מובילים בתחום תרבות ואמנות, והלייף סטייל, צוות מגובש, זריז ואידיאולוגי המבין שמוניטין הוא עוצמה, ועוצמה היא הצלחה.

אנו מקדמים במשך שנים את רעיון האחריות החברתית בתוך חברות עסקיות כחלק מהאסטרטגיה שאנו בונים ללקוח. כחלק מהחשיבה הזו, ייסדנו את אתר PuRe Comm – פורטל אחריות חברתית המדווח על כל עשייה למען שיפור פני החברה בישראל.
דסקל תקשורת

דסקל תקשורת

חברת יחסי הציבור "דסקל תקשורת" הוקמה בשנת 2005 על ידי בעלת המשרד ריקי דסקל, הפעילה בתחום יחסי הציבור כבר למעלה מ-18 שנים. שותפתה חניתה לב ארי בעלת ניסיון של למעלה מעשר שנים בתחום יחסי הציבור שיווק ובעבודה יומיומית מול עיתונאים. מתמחה בעיקר בתחומי האופנה, הקוסמטיקה, הבריאות, הצרכנות והמזון וטיפלה בעבר בלקוחות המובילים בתחומם. 

המשרד עוסק בתחום יחסי ציבור על כל היבטיו, ומתמחה בבניית אסטרטגיית מדיה שיווקית של מכלול הפעילויות התקשורתיות המיועדות להתוות את תדמית החברה ומותגיה השונים. פעילויות תקשורתיות אלו מספקות ללקוחותינו מוניטין עסקי מוצק, חשיפה לקהלי יעד חדשים,בידול ומובילות בתחומם.

פעילות חברת "דסקל תקשורת" מקיפה את כל זרועות המדיה: העיתונות הכתובה, טלוויזיה ומדיה אלקטרונית, מעורה בכל הטרנדים והחידושים, ונמצאת בקשר יומיומי המקיף את כל כתבי הצרכנות, עסקים, תרבות, אופנה ולייף סטייל בעיתונות הכתובה, בטלוויזיה, וברחבי רשת האינטרנט.

לחברת "דסקל תקשורת" מחלקת קראייטיב הנותנת מענה מקיף לכל דרישות לקוחותינו: הפקות אופנה, הפקות אירועים, הפקות צילומים, סרטים וסרטי אנימציה, כתיבת תוכן שיווקי לאתרי אינטרנט, הפקת פעילות שיווקית ברשתות חברתיות לרבות הפייסבוק, תוך מענה אינטראקטיבי לנוכחות המותג ברחבי הרשת, וביסוס הקידום בו.

אנו מתמחים בהקמה והפעלת מגזין online המותאם למותג,ומבוסס תוכן רלוונטי המעצים את הקשר ללקוחות, חושף את המותג לקהלי יעד חדשים, ומקושר לפעילות מועדון הלקוחות, ומחלקת השיווק של המותג. אנו מעניקים את כל סל הפתרונות לפעילות שיווקית במדיה האלקטרונית, תוך דגש על תוכן שיווקי ייחודי למותג.
התחלות

התחלות

התחלות - צילום הריון ומשפחות. בואי לחוויה בלתי נשכחת של צילום הריון אומנותי על ידי הצלמת שמרית אסף. הצילומים מתקיימים בסטודיו נעים ובאווירה חמה ונינוחה. בסטודיו מבחר בגדים, אביזרים ותכשיטים בהם נשתמש להעשרת מגוון התמונות ועל מנת ליצור עבורך אלבום תמונות יפייפה שישמש כזיכרון נפלא לעד.

ההריון הזה הוא שלך והוא כל כך יפייפה וייחודי, אל תוותרי על ההזדמנות שלך להנציח אותו...

היכנסי עכשיו והתרשמי

 

GCS

GCS

GCS Issue Management הינה חברה בינלאומית המתמחה בניהול קמפיינים, ניהול משברים (Crisis Management), ניהול נושאי (Issue Management) מתן שירותי ייעוץ תקשורתי, דוברות ויחסי ציבור. החברה מבצעת, בין היתר, ניהול כולל של קמפיינים בעלי השלכות ציבוריות, החל משלב המחקר, דרך גיבוש האסטרטגיה ועד היישום באמצעי המדיה השונים. 
סקאנבוק

סקאנבוק

סקאנבוק מבית דוקיומנטס מתמחה במגוון שירותי סריקה כגון: סריקת מסמכים, סריקת ספרים, סריקת קלסרים, סריקת ארכיונים ישנים, סריקת תמונות, סריקת כרטיסי ביקור, סריקת חוברות ומגזינים. סקאנבוק מספק שירותי סריקה גם באתר הלקוח בכל הארץ, כולל שירות מהיום להיום. כמו כן סקאנבוק משווק מערכת ייחודית ישראלית לניהול מסמכים וארכיון דיגיטלי ממוחשב. סקאנבוק מבצע המרות קבצים מפורמט PDF לפורמטים כגון וורד ואקסל. סקאנבוק מוכר ומשכיר סורקי מסמכים מקצועיים לתקופות קצרות. סקאנבוק מתמחה בשירותי סריקת מסמכים, ספרים, קלסרים, ארכיונים ועוד. כחלק משירותינו אנו מציעים שירות מקצועי להמרת קבצי PDF (סרוקים או מקוריים) לפורמט בר עריכה כגון וורד ואקסל. השירות הוא למגוון שפות ובמיוחד עברית.
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  הבא עמוד הבא