משרדי פרסום ויח"צ

אנו גאים להציג בפניכם את כל משרדי יחסי הציבור ומשרדי הפרסום שאת הקומוניקטים שלהם (ידיעות יחסי ציבור) ניתן לקרוא באתר.  כל משרד יחסי ציבור נרשם חינם לאתר ומוסיף ומעדכן באופן עצמאי את התכנים ללא הגבלה וללא תשלום.
הלו 015

הלו 015

מרכזיות IP לעסקים עם 015

הלו 015 מאפשרת לעסקים לשמור על קשר עם לקוחות בפריסה גלובאלית ולבצע שיחות בינלאומיות באמצעות מרכזיות ורשת האינטרנט. מרכזיות IP לעסקים הן אלטרנטיבה לקווי הטלפון הרגילים ויש להן מספר מאפיינים בולטים שכדאי להכיר.

ראשית, פתרון התקשורת היעיל של הלו 015 מבוסס על שימוש ברשתות מחשבים ובאינטרנט ולכן מוזיל את עלויות ההקמה והתפעול של המערכת. אם בעבר יכלו רק ארגונים גדולים להרשות לעצמם להשתמש במרכזיות, הרי שכעת ישנן מרכזיות IP לעסקים במחירים נמוכים.

שנית, מרכזיות IP מיועדות בין היתר לניהול שיחות בינלאומיות. השימוש ברשת האינטרנט לניהול שיחות בינלאומית ולא בקווי הטלפון המסורתיים ובתשתית הפיזית מצמצם באופן ניכר את הוצאות התפעול, את הבעיות ואת התקלות. התוצאה היא שיחות בינלאומיות שמנוהלות באופן נוח


בר

בר

אתר מוביל לתכשיטים לגברים ולנשים
ShiriMusic

ShiriMusic

אתר שירי מיוזיק הוא אתר ללימודי מוזיקה המכיל טיפים וסרטוני העשרה מוזיקליים חינמיים! כמו כן, ניתן לקבוע שיעורי מוזיקה פרטיים או להירשם לסדנאות מוזיקה בתחומים מוזיקליים שונים (מועברים גם און ליין) במחירים מיוחדים דרך לשונית "צור קשר". לטיפים וסרטוני העשרה מוזיקליים היכנסו לShiri Music: https://shirimusic.com
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  הבא עמוד הבא