קבוצת Apparel פתחה את 2024 עם התרחבות חזקה, וחשפה את חנוכתן של 47 חנויות חדשות ברחבי המזרח התיכון והודו ברבעון הראשון

דרוג:

קבוצת Apparel  פתחה את 2024 עם התרחבות חזקה, וחשפה את חנוכתן של 47 חנויות חדשות ברחבי המזרח התיכון והודו ברבעון הראשון

סימה גנוואני ווד, מייסדת ויו"ר Apparel Group הדגישה את נושא "גיוון, שוויון והכללה" ואת מסירותה הבלתי מעורערת לטיפוח מקומות עבודה מכילים ולקידום שוויון מגדרי במגזר הקמעונאי ברחבי האזור.

דובאי, איחוד האמירויות הערביות, 6 במאי 2024 (GLOBE NEWSWIRE) –

Apparel Group, מובילה עולמית בקמעונאות אופנה ולייף סטייל, מכריזה בגאווה על שורה של הישגים יוצאי דופן ברבעון הראשון של 2024, המבססים את מעמדה כמובילה בענף.

ינואר:

Apparel Group פתחה את השנה עם פרס 5 הכוכבים היוקרתי מטעם הקרן האירופית לניהול איכות (EFQM), מתוך הכרה במחויבותה למצוינות עסקית, ראיית הנולד האסטרטגית וטיפוח תרבות של חדשנות ואיכות במגזר הקמעונאי הדינמי.

בנוסף, קרן האישה העולמית הכריזה בגאווה על סימה גנוואני ווד, מייסדת ויו"ר Apparel Group , כנואמת מכובדת באג'נדה העולמית של נשים בדאבוס, שהתקיימה במהלך שבוע הפורום הכלכלי העולמי ב-18 בינואר בדאבוס. השתתפותה של סימה גנוואני ווד מדגישה את מסירותה של Apparel Group  לקידום העצמה נשית וגיוון על במה עולמית.

בחודש ינואר הייתה גם ההשקה של Bliss Bites, מותג מזון מהפכני לבריאות המעיים ובתי קפה שהושק על ידי קבוצת Apparel, המספק את הביקוש הגובר למוצרים ממוקדי בריאות בקרב הצרכנים.

פברואר:

בפברואר, Apparel Group  הוכרזה כשותפה ראשית בפרסי RLI MENA ושותפה בסגנון חיים עבור RLI MENA Connect בריאד, ממלכת ערב הסעודית. בנוסף, Apparel Group   זכתה בתואר השותפה הקמעונאית של השנה באזור המזרח התיכון וצפון אפריקה בטקס פרסי RLI MENA היוקרתי לשנת 2024, תוך הדגשת הצלחתה והשפעתה המתמשכת בנוף הקמעונאי באזור.

יתר על כן, Apparel Group  עשתה צעדים משמעותיים בשותפויות הקמעונאיות שלה ובהכרה בתעשייה. החברה נחשפה כשותפה הראשית בפסגת MENA העשירית של מעגל מנהיגי הקמעונאות MENA 2024 בריאד, ממלכת ערב הסעודית, ואישרה מחדש את מחויבותה להניע חדשנות ומצוינות במגזר הקמעונאי.

מרץ:

חודש מרץ סימן רגע מכונן נוסף עבור Apparel Group  כאשר חגגה את הפתיחה החגיגית של חנות Nysaa הראשונה באזור GCC, מיזם משותף עם Nykaa, קמעונאית היופי הרב-ערוצית הגדולה ביותר בהודו. שיתוף פעולה זה משלב את היכולת הקמעונאית של Apparel Group  עם המומחיות של Nykaa, ומציע לצרכנים חוויית קנייה ברמה עולמית בדובאי.

בנוסף,  Apparel Group הרחיבה את פורטפוליו היוקרה שלה עם ההשקה החגיגית של Forest Essentials בקניון דובאי הילס. האירוע הציג תפאורה מעודנת, שסחפה את האורחים בעולם האיורוודה המפוארת. פריחות בצבעים עזים ותצוגות מוצרים מרשימות הדגישו את המרכיבים הטבעיים המרכזיים באתוס של Forest Essentials.

בהתרחבות אסטרטגית, Apparel Group הרחיבה את השותפות שלה עם Crocs, והביאה את המותג האיקוני הזה תחת חסותה בכווית. מהלך זה מרחיב את נוכחות החברה ב-GCC, שם היא מפעילה כבר 88 חנויות קרוקס.

כהשלמה למאמצי ההתרחבות שלה, Apparel Group שיתפה פעולה עם Dubai Holding ביוזמת 'Gift It Forward', שמטרתה לתמוך ביותר מ-8,500 תושבי דובאי במהלך הרמדאן. יוזמה זו מדגישה את מסירות החברה לאחריות חברתית ומעורבות קהילתית.

החודש חזרה גם המכירה המקוונת הגדולה של Apparel Group, המציעה מבצעי קניות בלעדיים לחג הקורבן בהנחות של עד 80%. מכירה זו חיזקה עוד יותר את המוניטין של החברה כמובילה בחדשנות קמעונאית.

אפריל:

ככל שהמומנטום נמשך לתוך אפריל, Apparel Group הגבירה את מאמצי ההתרחבות שלה עם חשיפת 47 חנויות חדשות ברחבי המזרח התיכון והודו ברבעון הראשון של 2024. פתיחות חדשות אלה מדגימות את מחויבותה של החברה לספק חוויות קנייה יוצאות דופן ולענות על הצרכים המתפתחים של בסיס הלקוחות המגוון שלה. התרחבות זו כללה את השקת החנות הראשונה של קטאר Forever New, הרביעית ב- GCC, כחלק מתוכנית הרחבת מיזם משותף לפתיחת 40 סניפים.

יתר על כן, Apparel Group  אישרה מחדש בגאווה את מחויבותה למצוינות על ידי הפיכתה לשותף הפלטינה לפסגת הקמעונאות 2024, שנערכה תחת חסותו של שייח מוחמד בן ראשיד אל מכתום, סגן נשיא וראש ממשלת איחוד האמירויות הערביות ושליט דובאי. השותפות מדגישה את מסירותה של Apparel Group להנעת דיונים ויוזמות טרנספורמטיביים בזירת הקמעונאות העולמית.

החברה גם סיימה את תפקידה כשותפה פלטינה בפסגת הקמעונאות 2024, המתארחת באטלנטיס הנודעת, The Palm. הפסגה, שהתקיימה ב-23 וב-24 באפריל, הפגישה דמויות בולטות בקמעונאות העולמית, והחליפה תובנות ואסטרטגיות יקרות ערך החיוניות להתפתחות המגזר הקמעונאי. ניראג' טקצ'נדאני, מנכ"ל Apparel Group, השתתף בפאנל שדן בחשיבות האסטרטגית של הרחבת השוק ב- GCC ובצורך בגישות חדשניות להגדרה מחדש של חוויות רב-ערוציות. סימה גנוואני ווד, מייסדת ויו"ר, כיבדה גם היא את הפסגה בנוכחותה בפאנל בנושא החיוני של 'גיוון, שוויון והכללה - השראה לדור הבא של כישרונות קמעונאיים'.

ניראג' טקצ'נדאני, מנכ"ל Apparel Group, התייחס להישגים אלה ואמר: "אנו נרגשים להכריז על המשך הצמיחה וההצלחה שלנו ברבעון הראשון של 2024. ציוני דרך אלה משקפות את מסירותנו הבלתי מעורערת למצוינות, חדשנות ויצירת השפעה חיובית בקהילות שאנו משרתים. במבט קדימה, אנו נשארים מחויבים לדחוף גבולות, לטפח שותפויות ולספק ערך שאין שני לו ללקוחותינו".

למידע נוסף על Apparel Group  והיוזמות האחרונות שלה, אנא בקרו באתר הרשמי בכתובת https://apparelglobal.com/en/

 

אודות Apparel Group LLC

 

קבוצת Apparel  היא קונגלומרט קמעונאי עולמי של אופנה ולייף סטייל השוכן בצומת הדרכים של הכלכלה המודרנית - דובאי, איחוד האמירויות הערביות. כיום, קבוצת Apparel  משרתת אלפי קונים להוטים באמצעות יותר מ- 2,200 חנויות קמעונאיות ובלמעלה מ-85 מותגים בכל הפלטפורמות תוך העסקת מעל 22,000 צוותים רב-תרבותיים.

 

קבוצת Apparel  חצבה את נוכחותה החזקה ב- GCC והרחיבה שערים משגשגים לשוק בהודו, דרום אפריקה, סינגפור, אינדונזיה, תאילנד, מלזיה, פקיסטן ומצרים. בנוסף, קיימות אסטרטגיות ברורות לכניסה לשווקים מתעוררים כמו הונגריה והפיליפינים.

 

קבוצתApparel  יצרה חוויה רב-ערוצית, ומפעילה מותגים שמקורם בארה"ב, קנדה, אירופה, אוסטרליה ואסיה. המותגים כוללים שמות מובילים בתחום האופנה, ההנעלה וסגנון החיים כמו טומי הילפיגר, צ'ארלס וקית', סקצ'רס, אלדו, ניין ווסט, Aeropostale, Jamie’s Italian, טים הורטונס, Cold Stone Creamery, Inglot ו- Rituals.

 

קבוצת Apparel  חייבת את הצמיחה המדהימה שלה לחזון ולהכוונה של המייסדת והיו"ר הדינמית שלה, סימה גנוואני ווד, שלקחה את החברה מחיל אל חיל מאז הקמתה בשני העשורים האחרונים.

https://apparelglobal.com/en/

ליצירת קשר:

[email protected]

תמונת יח"צ הנלווית להודעה זו זמינה בכתובת – קרדיט צילום The Apparel Group

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/5c6ed637-e72f-4bc7-af09-63a84fe85c57

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769


תגיות של המאמר: Apparel Group |

כתבות נוספות בקטגוריה פרסום ויחסי ציבור

Nippon Steel Corporation (NSC) רוכשת את U. S. Steel, ושתיהן צפויות לנוע קדימה יחד כ"יצרנית הפלדה הטובה ביותר עם יכולות מובילות בעולם". Nippon Steel Corporation (NSC) (TSE: 5401)), יצרני
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- Trinseo PLC  שצברו עודף הפסדים, להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך שהוגשה לראשונה ע"י החברה  – TSE משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק
פתרונות השכרת אחסון: מדריך מקיף כשמדובר פתרונות אחסון, יש שפע של אפשרויות זמינות.
ניהול מוניטין וקידום אתרים בגוגל ניהול מוניטין וקידום אתרים בגוגל כל הטיפים במאמר ה
תוכנתCRM היא כלי תוכנה המסייע לעסקים  ניהול יעיל תוכנתCRM היא כלי תוכנה המסייע לעסקים לנהל ולנתח אי
First Eagle מרחיבה את ההיצע של אסטרטגיית ההשקעה במניות שווי שוק נמוך אמריקאיות למשקיעים שאינם מארצות הברית First Eagle Investments (First Eagle) הודיעה כי הר
פרסום נכון באמצעות שילוט דיגיטלי ריכזנו עבורם כאן מספר טיפים חשובים לטובת יצירת שימ
הכירו את חברת קורנגה ההתמחות שלנו היא...
כיצד מודדים אם הפרסום שלנו טוב? התחלתם לפרסם אבל אתם לא יודעים אם הוא עושה את העבו
קו ישיר ו-MSCOMMS משיקים את NewStory Group חברות היעוץ התקשורתי קו ישיר בבעלות איריס וינשטיין
ארבעה  תקציבים חדשים  לקבוצת "פיליזר תקשורת" קבוצת פיליזר תקשורת בבעלותה של נאוה פיליזר קיבלה א
Nikkiso Cryogenic Industries  הופכת להיות שותפה מורשית בצפון אמריקה עבור  Tatsuno חברת Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases Group
הכירו את הטכנולוגיה המתקדמת לחיתוך קירות בטון פעמים רבות עולה צורך בניסור קירות בטון. חשוב לדעת
נוכחות ברשתות החברתיות - למה זה חשוב לעסק שלך? כיצד נוכחות אמיתית ונכונה ברשתות החברתיות המובילות
פוסטר "אננס מגואנגדונג, סין, ריחו בכל מקום" הוצג בדובאי פוסטר באורך 15 מטרים וברוחב 45 מטרים שנושאו "אננס
להתחיל הליך קידום אתרים בגוגל בשנת 2021 רוצים לקדם אתרים ולא יודעים איך מתחילים? הגעתם למק
מיתוג לעורכי דין הכמות העצומה של עורכי הדין בישראל יוצרת תחרות עצומ
יותר מ-400 מותגים ם צוינו "מותג השנה" בפרסי המיתוג העולמיים בפרסי המיתוג העולמיים היוקרתיים - הכרת הכבוד הגלוב
5 טיפים לקידום אורגני במנועי חיפוש בעולם האופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO), קידום אתרים
חבילות שיווק משתלמות לעסקים חדשים לא מעט עסקים חדשים נסגרים מדי שנה, הסיבה המרכזית ל
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)