העתיד של נדל"ן היוקרה הוא גלובלי! eXp Luxury מושקת באוסטרליה, ניו זילנד, דרום אפריקה ובריטניה

דרוג:

העתיד של נדל"ן היוקרה הוא גלובלי! eXp Luxury מושקת באוסטרליה, ניו זילנד, דרום אפריקה ובריטניה

eXp Realty, " חברת תיווך הנדל"ן שהכי ממוקדת בעולם בסוכנים" וחברת הבת המרכזית של eXp World Holdings, Inc (נאסד"ק: EXPI) מודיעה בגאווה על המשך ההתרחבות של תוכנית נדל"ן היוקרה שלה, eXp Luxury, לשווקים הבינלאומיים הדינמיים של אוסטרליה, ניו זילנד, דרום אפריקה ובריטניה.

בלינגהאם, וושינגטון, 7 בדצמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

eXp Realty®, "חברת תיווך הנדל"ן שהכי ממוקדת בעולם בסוכנים" ("the most agent-centric real estate brokerage on the planet™" ) וחברת הבת המרכזית של eXp World Holdings, Inc (נאסד"ק: EXPI) מודיעה בגאווה על המשך ההתרחבות של תוכנית נדל"ן היוקרה שלה, eXp Luxury, לשווקים הבינלאומיים הדינמיים של אוסטרליה, ניו זילנד, דרום אפריקה ובריטניה.

לאחר שבנתה מספר מרשים של 1,100 חברים והיד עוד נטויה ברחבי ארצות הברית, קנדה ופורטו ריקו במהלך חמישה עשר החודשים האחרונים, eXp Luxury ממשיכה במסלול הצמיחה האקספוננציאלי שלה. התוכנית עשתה את הופעת הבכורה שלה בארצות הברית באוקטובר 2022, לאחר מכן הושקה בקנדה בספטמבר 2023 ולאחרונה, היא הרחיבה את טווח ההגעה שלה לפורטו ריקו, והרחיבה עוד יותר את נוכחותה.

ההצלחה יוצאת הדופן והביקוש הגבוה ל-eXp Luxury סללו את הדרך להשקה זו לטריטוריות בינלאומיות חדשות, וסיפקו לסוכני eXp Realty Luxury גישה ללא תחרות להזדמנויות השקעה יוצאות דופן. עם חברויות המספקות את היכולת להציג קמפיינים מרשימים באמצעות שותפויות בלעדיות, לשפר את אסתטיקת המותג באמצעות מרכז עיצוב בהתאמה אישית, ולטפח צמיחה באמצעות אירועי למידה חזקים והזדמנויות נטוורקינג תוססות, סוכנים יכולים באמת לשגשג בנדל"ן יוקרה.

"eXp Luxury מייצגת את המסירות שלנו להעצמת אנשי מקצוע מובחרים בתחום הנדל"ן עם כלים ומשאבים חסרי תקדים לשיפור הייצור ולחיזוק המותגים האישיים שלהם תוך העלאת היצע שירות הלקוחות שלהם", אומר מייקל ואלדס (Michael Valdes), מנהל פיתוח ראשי ב-eXp Realty. "ההתרחבות הבינלאומית האסטרטגית הזו מסמנת רגע מכריע, ומציגה את המחויבות הבלתי מעורערת של eXp Realty לא רק לחולל מהפכה בנוף הנדל"ן העולמי, אלא גם לקבוע אמת מידה חדשה למצוינות בנדל"ן יוקרה".

אודות eXp World Holdings, Inc

eXp World Holdings, Inc (נאסד"ק: EXPI) היא חברת האחזקות של eXp Realty®, Virbela® ו- SUCCESS® Enterprises.

eXp Realty היא חברת הנדל"ן העצמאית הגדולה בעולם עם יותר מ -89,000 סוכנים בארצות הברית, קנדה, בריטניה, אוסטרליה, דרום אפריקה, הודו, מקסיקו, פורטוגל, צרפת, פורטו ריקו, ברזיל, איטליה, הונג קונג, קולומביה, ספרד, ישראל, פנמה, גרמניה, הרפובליקה הדומיניקנית, יוון, ניו זילנד, צ'ילה, פולין ודובאי וממשיכה להתרחב במישור הבינלאומי. כחברה ציבורית, eXp World Holdings מספקת לאנשי מקצוע בתחום הנדל"ן הזדמנות ייחודית להרוויח פרסים כספיים עבור יעדי ייצור ותרומות לצמיחה הכוללת של החברה. eXp World Holdings ועסקיה מציעים חבילה מלאה של פתרונות תיווך וטכנולוגיות נדל"ן, כולל מודל תיווך חדשני למגורים ולמסחר, שירותים מקצועיים, כלים שיתופיים ופיתוח אישי. התיווך מבוסס הענן מופעל על ידי Virbela, פלטפורמת תלת-ממד אימרסיבית, חברתית ושיתופית עמוקה, המאפשרת לסוכנים להיות מחוברים ופרודוקטיביים יותר. SUCCESS® Enterprises, המעוגנת על ידי מגזין SUCCESS® ונכסי המדיה הקשורים אליו, הוקמה בשנת 1897 והיא מותג ופרסום מוביל לפיתוח אישי ומקצועי.

לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר https://expworldholdings.com

הצהרת חוף מבטחים

ההצהרות הכלולות במסמך זה עשויות לכלול הצהרות על ציפיות עתידיות והצהרות צופות פני עתיד אחרות המבוססות על השקפותיה והנחותיה הנוכחיות של ההנהלה וכרוכות בסיכונים ואי ודאות ידועים ובלתי ידועים שעלולים לגרום לתוצאות, ביצועים או אירועים בפועל להיות שונים באופן מהותי מאלה המובעים או משתמעים בהצהרות כאלה. דוגמאות להצהרות צופות פני עתיד כאלה כוללות, אך אינן מוגבלות, לזמינותן של תוכניות תמריצים בשווקים בינלאומיים ולערך העתידי של תוכניות תמריצים פיננסיים. הצהרות צופות פני עתיד כאמור מתייחסות למועד זה בלבד, והחברה אינה מתחייבת לתקונן או לעדכן. הצהרות כאלה אינן ערבויות לביצועים עתידיים. גורמים חשובים שעשויים לגרום לתוצאות בפועל להיות שונות באופן מהותי ולרעה מאלה המובעות בהצהרות צופות פני עתיד כוללים שינויים בעסקים או בתנאי שוק אחרים; הקושי לשמור על גידול בהוצאות ברמות צנועות תוך הגדלת ההכנסות; וסיכונים אחרים המפורטים מעת לעת בדיווחי החברה לרשות ניירות ערך, לרבות אך לא רק, הדוח הרבעוני האחרון שהוגש בטופס 10-Q  והדו"ח השנתי בטופס 10-K.

איש קשר לקשרי תקשורת:

eXp World Holdings, Inc.

mediarelations@expworldholdings.com

איש קשר לקשרי משקיעים:

Denise Garcia
investors@expworldholdings.com

תמונת יח"צ הנלווית להודעה זו זמינה בכתובת:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/b26750df-b0f2-4a7f-b570-8ec482a94384

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769


תגיות של המאמר: eXp Realty | eXp World Holdings |

כתבות נוספות בקטגוריה נדל"ן והשקעות

Mori Building חוגגת את השקתו הרשמית של פרויקט Azabudai Hills ‏.Mori Building Co., Ltd, החברה המובילה ביפן לפיתו
Mori Building צפויה לפתוח את פרויקט Azabudai Hills ב-24 בנובמבר 2023 Mori Building Co., Ltd., החברה המובילה ביפן בתחום
פרויקט Riverfront at the Navy Yard (JF8) של EB5 Capital מקבל אישור ראשון ל-I-829 EB5 Capital שמחה להודיע כי קיבלה הודעה משירותי האז
EB5 Capital חוגגת את סגירת האי האצ'ינסון (JF38) EB5 Capital הודיעה היום על סגירת השקעת הון בכורה ב
אודות אור זיו נכסים בע"מ צוות חברת אור זיו נכסים בע”מ מתמחה בתיווך נדל"ן מס
אתר פריים מיאמי בייפרונט (Prime Miami Bayfront ) הוכרז על ידי Urban Core The Urban Core Division, בראשות מיקה מאטינגלי וססי
התחדשות עירונית התחדשות עירונית מתייחס לתהליך של התחדשות ושיפור אז
פינוי בינוי בתל אביב תחום ההתחדשות העירונית בתל אביב - יפו, החל כבר בשנ
משכנתא אחרי פשיטת רגל: זה תהליך של בניית אמון מחוד אם עברתם תהליך של פשיטת רגל לפני מספר שנים ואתם מע
משכנתא לפושטי רגל שקיבלו הפטר מוחלט- מה צריך לדעת בנקים למשכנתאות נוטים להימנע ממתן משכנתא למי שהוכר
תהליך בניית בית חדש הדרך להצלחה בתהליך של בניית בית חדש הוא לקבל את הה
חברת Lennar מתחייבת לבניית שכונה חדשה בעזרת טכנולוגיית הבנייה של חברת Veev חברת Lennar, מחברות הבנייה הגדולות בארצות-הברית, ו
היתרונות שבהוצאת דרכון אירופאי בזמן האחרון אנחנו שומעים על עוד ועוד אנשים שמוציאי
השקעות נדל״ן – בארץ או בחו״ל? היכן כדאי להשקיע בנדלן ומדוע. במאמר מרוכז ציינו בפ
פרויקט טורנומון-אזבודאי ופרויקט אזור גבעות תורנמון בטוקיו אושרו מראש Mori Building Co., Ltd., המפתחת המובילה ביפן של נו
דברים מרכזיים שחשוב לדעת כאשר שוקלים לבצע השקעת נדל״ן בנכס בחו״ל מתכננים להשקיע בחול? רוצים לדעת אופציות, עלויות ומ
איך תוכל להיות מתווך מקצוען בשנת 2021? מעוניין לעשות הסבת מקצוע למקצוע מבוקש, מתגמל ובתקו
מהם היתרונות בהוצאת רישיון קבלן רשום? הרישום בפנקס מביא עמו יתרונות רבים לקבלנים בכל תחו
איך להפוך ליועץ משכנתאות מעוניינים לעשות הסבת מקצוע? על התחום המבוקש שנקרא
מי דואג לטפל לך בנכס בימי הקורונה? איך בוחרים חברה לניהול נכסים? יש מספר דברים חשובים
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)